Ve čtvrtek 8.10.2009, od 20.00hodin, U-klub OLOMOUC Už druhým rokem zveme všechny malé, mladé, velké, starší i nejstarší, věřící i nevěřící, zkrátka všechny, kteří se chtějí dobře pobavit na benefiční (charitativní) akci pro podporu HAITI.
Večerem Vás provede moderátorka Monika Petrová a hudební koktejly všech žánrů namíchá DJ Chosé. Máme pro Vás připravenou aktuální taneční a klubovou scénu, zazní nepochybně i hity 90. let a přimícháme i pecky z křestaňské hudební scény. Dozvíte se informace o kultuře, projektech a lidech  žijících v nejchudčí zemi na západní polokouli.
 
Chcete se pobavit v nekuřáckém  prostředí?  Nechat si namíchat nejen hudební koktejly? Podpořit správnou věc a přitom vyhrát DVD, CD a spoustu jiných cen?
Tak přijďte na Viva La Christian Party , která bude 8. října v U-klubu v Olomouci.  Vstupné je 50 Kč. Výtěžek bude zaslán na pomoc pro Haiti. Účast přislíbil i známý herec Josef Pejchal.
 
Přijďte se skvěle pobavit a přitom pomoci těm, kteří to potřebují!
 
Pozor, tato akce není poslední. Chystáme se vyrazit pro pomoc i na jižní Moravu! A to 7. listopadu ve Vlčnově. Výtěžek z této akce půjde na budování pastoračního centra mládeže na Slovácku.