V posledních 14 dnech jsme udělali kompletní revizi obsahu našich webových stránek. Přibyly nové rubriky, důležité informace jsou přímo zacílené a koncentrované v krátkých textech, které jdou dobře nalézt. Mezi největší změny pak patří zcela nový katalog našich studní na Haiti.

Katalog studní můžete nalézt v horní liště našich webových stránek (Studny) a naleznete v něm seznam všech 33 studní, které na Haiti provozujeme – jejich parametry, lokalizaci i další bližší informace. Seznam nahrazuje web haitiwells.com. Úvodní mapa studní, na níž můžete vidět, kde přesně se naše studny nalézají, je nyní součástí rubriky Studny. Místo mapy jsme na úvodní stranu umístili smyčku s fotkami z našich misí.

Kromě nového seznamu studní ubylo několik méně zajímavých rubrik. Naopak jsme aktualizovali informace o projektu Praga-Haiti – jeho současných cílech, vizi a dalších formách rozvoje. Aktuální informace naleznete i v rubrice Informace o Haiti nebo v přehledu o Technice, kterou v rámci našich misí používáme.

Doufáme, že se vám nové webové stránky budou líbit a naleznete na nich vše, co vás ohledně českých studní na Haiti zajímá!