Současná mise má sice ještě měsíc práce před sebou, realizační tým projektu Praga-Haiti však již pracuje na přípravách další mise vrtařů, která by měla proběhnout na jaře 2013. Nesmíme přece nechat naši techniku na Haiti zahálet nebo snad zrezivět! Přečtěte si, co a koho sháníme a budeme rádi, když nám pomůžete. Minimálně se lze za zdar našeho díla pomodlit... V první řadě sháníme nový vrtařský tým. Do něj hledáme lidi, kteří splňují některé z těchto podmínek:

- Dobrá znalost francouzštiny

- automechanik a technik

- zkušený vrtař

- logistik

Práce na Haiti trvá cca 2 - 3 měsíce a je placená. Projekt rovněž hradí nutné náklady během celé mise. Zájemci nechť pošlou svůj životopis na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Co se týče materiálu, budeme potřebovat:-

-

Dále pak speciální technické záležitosti (např. novou vrtařskou korunku), které budeme muset zakoupit. Proto bude rádi za jakýkoliv finanční dar na to, abychom dokázali náklady na novou misi pokrýt.