Již zítra, v pátek 17. května bude v Pardubicích zahájen Multikulturní týden. V jeho rámci proběhne veřejná sbírka, jejíž výtěžek bude určen na výstavbu jedné studny na Haiti v rámci projektu Praga-Haiti. Zítra během slavnostního zahájení proběhne také aukce na podporu tohoto projektu, kterou svojí účastí podpoří i česká Miss Earth 2013 Monika Leová.


Slavnostní zahájení začne od 18 hodin v KD Hronovická v Pardubicích. Kromě organizátorů Multikulturního týdne bude představen projekt Praga-Haiti jeho manažerem Václavem Vackem a o samotném Haiti promluví Čechoargentinec, novinář a odborník na Haiti Juan Brown. V závěru večera se uskuteční aukce, při níž vystoupí Monika Leová, která bude prezentovat obrazy z Haiti, které z Karibiku přivezli čeští vrtaři letos na jaře.

Během slavnostního zahájení se uskuteční také kulturní vystoupení českých a zahraničních interpretů, nebo ochutnávka multikulturních specialit. Všichni příznivci projektu Praga-Haiti jsou samozřejmě srdečně zváni! Na našich stránkách naleznete také kompletní zprávu o Multikulturním týdnu s programem, kterého se naši pracovníci zúčastní.