V sobotu 19. října večer se v Letohradě uskuteční beseda s promítáním fotografií o Haiti. Přednášku pořádá Česká křesťanská akademie a řeč bude také o studnách, které na Haiti vrtají čeští pracovníci projektu Praga-Haiti.
Již název setkání: „O lidech, kteří sázejí stromy a kopou studny“, napovídá, že řeč bude mimo jiné o českých studnách na Haiti. Pozvání na besedu přijali dva hosté: Klára Kačenová, která na Haiti pracovala v rámci amerického rozvojového projektu CODEP a Václav Vacek, manažer projektu Praga-Haiti. Řeč bude o zkušenostech a zážitcích z Haiti, možnostech české pomoci nejchudší zemi západní polokoule, oba hosté budou také promítat fotky ze svého působení na karibském ostrově.
Beseda se uskuteční v evangelickém kostele v Letohradě v sobotu 19. října od 19 hodin. Vstupné je dobrovolné a všichni jste srdečně zváni!