Společně s vánočním přáním pro své blízké můžete pomoci i lidem, kteří si vánoční dárky koupit nemohou…
Realizační tým projektu Praga-Haiti letos pro veřejnost připravil sadu originálních, ručně kreslených vánočních pohlednic s betlémským motivem na Haiti. Jedna pohlednice stojí 10 korun a jejich koupí podpoříte výstavbu studní na Haiti.

Náhled pohlednic si můžete prohlédnout zde na našich webových stránkách. Autory pohlednic jsou studenti z Brna Veronika Smejkalová, Peťa Holíková a Ondřej Kostiha. Text na přední straně: Jwayeu Nwèl = Veselé Vánoce (haitská kreolština). 

Pokud se vám pohlednice líbí, můžete si je objednat na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jedna pohlednice stojí 10 Kč. Poštovné vám zaúčtujeme dle reálné částky u České pošty. Je možné pohledy vyzvednout také osobně v Brně (domluva předem na čísle 733 755 964). 

Pokud byste měli kontakt na některé instituce nebo společnosti (farnosti, firmy, stánkaři na vánočních trzích), kde by mohli mít zájem tyto pohlednice prodávat, budeme rádi, když je s naší nabídkou oslovíte. Již se nám osvědčil například prodej v rámci farností, kde bývá o pohlednice velká poptávka. Budeme vám za tuto formu pomoci velmi vděční. Pohlednice vám můžeme případně dodat i v počtu několika set kusů.