Ve středu 18. března vyšla v Katolickém týdeníku barevná příloha, která se tento týden věnuje rozvojové pomoci v podání projektu Praga-Haiti. V příloze tak můžete objevit 8 stran zajímavého čtení o Haiti a českých studních, které na severozápadě ostrova vrtáme.

Hlavním tématem
letošní přílohy Praga-Haiti jsou aktuální PGH katyd vklad B na web 1024x966změny, kterými náš projekt aktuálně prochází. Na prvních třech stranách se tak můžete dočíst stručné shrnutí naší historie, toho, co momentálně děláme a jaké jsou naše plány do budoucna, co se rozvojové pomoci na Haiti týče. Tyto texty doplňuje například úvodník P. Zdeňka Stodůlky, faráře z naší partnerské farnosti v Blatnici pod Sv.Antonínkem na Slovácku, nebo rozhovor s olomouckým arcibiskupem Janem Graubnerem, který v minulých letech Haiti navštívil a dobře zná naši činnost.

Doprostřed přílohy jsme připravili čtyři tematické strany z haitského prostředí - o vaření, školství, církvi a dopravě. Snažili jsme se vybrat taková témata, která jsou rozdílná, aby čtení bylo atraktivní pro co nejrůznější skupiny našich čtenářů.
 
Závěr přílohy, stejně jako vklad se složenkou (na obrázku), patří jedné z největších výzev, před kterou aktuálně náš projekt stojí - nutnosti koupit nové terénní auto namísto již nepojízdné Santany. Vysvětlujeme zde situaci na Haiti a prosím všechny čtenáře o příspěvek, který nám pomůže na Haiti pracovat i nadále!

Katolický týdeník si můžete zakoupit především v katolických kostelích, dále také v křesťanských knihkupectvích nebo ve větších prodejnách tisku. Doufáme, že se vám bude příloha o projektu Praga-Haiti líbit a budeme rádi, když ji doporučíte i svým známým!