E-mail od Filipa z 19.7.2009 3:22.

Ahoj všichni!

Mkadny řízení, meziplyn už tak nějak zvládá:). Důležité je, že to zvládá Roman a ten si Makadneho ještě pošteluje až se vrátí z Čech zpátky.
Rpman odlétá dva dny po mě a bude doma dva měsíce. Možná se staví u nás:) Do Prahy bych měl dorazit 21.7. ve 14:15hod když mi to v Londýně neuletí, což je dost možné; mám jen 70min na vystoupení, kontrolu a nastoupení do druhého letadla. Anglicky umím tak sotva pozdravit:).

Je tu vero, vedro, vedro:) Cesta zpět byla dost dramatická. Měli jsme vážné obavy, zda Romanova Toyota zvládne cestu. Má toho po Haiti už dost naježděno a je to na ní znát. Přední kola si dělají tak nějak co chtějí:). Měl jsem to před cestou rozdělané a nečekal jsem, že do města dojedem po čtyrech kolech.

Jsme už v hlavním městě na Villa Manresse. Po cestě jsme hlady neviděli, a tak jsme se stavili v haitském "McDonalds", měl to být "fast food".
U nás v restauraci bych měl už po jídle, když nám dávali tác s gumovými hranolky, studeným burgrem a místo Coly se mi snažili vnutit jejich domácí limošku.

Je to tu docela fajné, ale už se mi po některých věcech trochu stýská.

Zdravi Filip z Haiti:)