Od 21. března 2011 se lidé procházející Horním náměstím v Olomouci mohou setkat s mladými dobrovolníky stojícími před Pragovkou. Ti poskytují kolemjdoucím informace o projektu Praga-Haiti a také jim nabízí možnost přispět na výstavbu studní na Haiti.

Veřejná sbírka na podporu našeho projektu potrvá do 10. dubna letošního roku. Ještě stále sháníme ochotné dobrovolníky na vybírání. Pokud byste o tuto konkrétní pomoc měli zájem, napište prosím na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo zavolejte na telefonní číslo 731 453 444.

Ve čtvrtek večer se v Olomouci uskuteční také přednáška o Haiti a o české pomoci misii ve vesnici Baie-de-Henne, na které přislíbili svou účast manažer projektu Praga-Haiti, Václav Vacek a vedoucí mise Voda pro Haiti, Jiří Kučera, který na Haiti dva měsíce pracoval. Přednáška se uskuteční 24. 3. 2011 v 18.00 v přednáškovém sále Univerzity Palackého (Kaple Božího těla) na Univerzitní ulici.