Ve Zlíně a Měříně se vybralo 50 000 Kč!

30.11.2011

Dvě úspěšné sbírky zaznamenali naši spolupracovníci během listopadu. V Měříně na Vysočině vybrali mezi sebou účastníci poutě 22 183 Kč. Všem poutníkům patří náš velký dík. Stejně tak chceme poděkovat občanům Zlína, kteří přispěli během dvoutýdenní putovní veřejné sbírky 27 675 Kč. Celková částka 50 000 Kč půjde na přípravu vrtařské mise, která odletí na Haiti v prvním čtvrtletí příštího roku.

Zároveň také chceme informovat o tom, že v pátek 2. prosince začíná Adventní veřejná sbírka v ulicích Brna. Kdo byste měli zájem přispět, těšíme se na vás u naší Pragovky v centru města. Stále také sháníme dobrovolníky. Ti se mohou přihlásit na e-mail: putovnisbirka@fidcon.cz nebo na telefonní číslo: 733 755 964.

Newsletter

E-mail:
  




Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2012

Kontakt: praga-haiti(a)fidcon.cz, mobil: 731 626 138. Č.ú.: 2137396359/0800 

NETservis s.r.o. - redakční systém, flash intro, aktualizace webu, cms, publikační systém, administrační systém, webové stránky, webdesign | Autoškola | Čokoláda | PSČ měst a obcí | Autostany | Trička s potiskem | iPhone navigace