Newsletter Praga-Haiti

Newsletter informuje o aktuálním stavu naší pomoci lidem na Haiti.

Newsletter Praga-Haiti - prosinec 2019

Odesláno 2019-12-17Vážení přátelé rozvojové mise Praga-Haiti,
Haiti je zmítáno nepokoji, což nám značně ztěžuje práci v této zemi. Máme ale i dobré zprávy. Letos přibyly tři nové zdroje vody. Naše technika má mnoho vylepšení. Československé studny nadále poskytují pitnou vodu tisícům obyvatel jednoho zaprášeného koutu Karibiku. Nic z toho by nebylo bez vaší pomoci a podpory. Díky za to.

Máte-li chvíli času, podívejte se na novinky o Praga-Haiti. Přejeme Vám hezký adventní čas, příjemné prožití Vánoc a požehnaný nový rok. Za realizační tým Ivo Roškanin

Newsletter Praga-Haiti - květen 2017

Odesláno 2017-05-22Vážení příznivci projektu Praga-Haiti,

po delší odmlce se hlásíme s novinkami! Víte například o tom, že proběhla další rozvojová mise našeho projektu na Haiti? Během ní jsme provedli kontrolu a servis potřebných studní, připravujeme výstavbu trvalé základny Praga-Haiti v Karibiku a začínáme realizovat nové aktivity v Baie-de-Henne. To a mnoho více najdete v aktuálním newsletteru. Přejeme pěkné jarní dny.

Za realizační tým projektu Praga-Haiti Hana Sedláková

Newsletter Praga-Haiti - Velehrad 2016

Odesláno 2016-06-28Vážení podporovatelé projektu Praga-Haiti,

využíváme této formy, abychom vás informovali o připravované akci Dny lidí dobré vůle, k níž jsme se rozhodli připojit a na níž nás můžete potkat. Podrobnosti najdete níže. Přejeme pěkné letné dny.

Za realizační tým projektu Praga-Haiti Hana Sedláková

Newsletter Praga-Haiti - květen 2016

Odesláno 2016-05-03Vážení příznivci projektu Praga-Haiti,

přicházíme s dalším newsletterem! Jeho prostřednictvím pravidelně informujeme o aktuálním dění v projektu. A událo se toho hodně. Vše se dozvíte v následujících řádcích. Přejeme hezké jarní dny.

Za realizační tým projektu Praga-Haiti Hana Sedláková

Newsletter Praga-Haiti - prosinec 2015

Odesláno 2015-12-08Vážení příznivci projektu Praga-Haiti,

po delší pauze jsme pro vás připravili newsletter informující o dění v Praga-Haiti. Dozvíte se v něm, jak na tom jsme, co se odehrálo a co plánujeme. Děkujeme Vám všem za podporu. Přejeme vám příjemné čtení a neuspěchaný advent!

Za realizační tým projektu Praga-Haiti Hana Sedláková